miniMAG licencja na 1 rok

Program do zarządzania sprzedażą oraz bazą towarową w kasie fiskalnej.
Licencja na 1 rok
minimag-box
Cena sprzedaży 183,27 zł
Cena sprzedaży bez VAT 149,00 zł
Rabat
Podatek 34,27 zł
Cena / kg:

miniMAG jest propozycją dla tych, którzy uważają, że programowanie bazy towarowej za pomocą klawiatury i wyświetlacza na kasie nie jest wygodne. miniMAG pozwala zrobić to o wiele szybciej i łatwiej na komputerze, a następnie wysłać gotową bazę na kasę (inicjalizacja). Jeśli wcześniej zaprogramowano kasę towarami można się z nią połączyć i odczytać z niej bazę do programu miniMAG.

W obu przypadkach kasa zostanie zarejestrowana w programie i aktualizacje bazy towarowej będzie można wykonywać wyłącznie na komputerze. Oprócz zarządzania bazą towarową miniMAG odczytuje sprzedaż z kasy i raportuje wyniki sprzedaży w formie tabel i wykresów. Ilość obsługiwanych kas i baz towarowych jest nieograniczona. miniMAG wystawia faktury i na podstawie odczytanych z kas paragonów, może też wystawić fakturę bez paragonu.

miniMAG w wersji podstawowej zarządza bazami towarowymi i raportuje sprzedaż, jeśli natomiast chcemy kontrolować stany magazynowe można użyć do tego modułu magazynowego. Moduł pozwala założyć dowolną ilość magazynów skojarzonych z kasami. Rejestruje przychód towarów dokumentami przyjęć na magazyn a rozchód odczytami sprzedaży z kas. miniMAG dokumentuje obrót magazynowy za pomocą bilansów otwarcia, przyjęć zewnętrznych, przesunięć między magazynami, zwrotów, rozchodów wewnętrznych i spisów z natury.

Wersja podstawowa programu sama wykrywa kasę podłączoną do komputera i przez to połączenie z nią się komunikuje. Jeśli zamierzamy zestawić stałe połączenie z komputerem np. przez sieć lub internet to należy skorzystać z modułu połączeń zdefiniowanych. Dzięki niemu możemy układać harmonogramy automatycznych odczytów sprzedaży z kas.

Pozostałe moduły dodatkowe to, moduł etykiet drukujący etykiety cenowe z kodem kreskowym, moduł marży, który pozwala wybrać schemat liczenia marży (w stu lub od sta) i kontrolować sprzedaż na założonym poziomie marży oraz moduł JPK, generujący jednolity plik kontrolny w formaci XML.

Każdy zainteresowany programem miniMAG może pobrać jego instalator i testować pełną funkcjonalność przez 14 dni. Aby kontynuować pracę po tym okresie należy wykupić licencję.
miniMAG jest licencjonowany na nazwanego użytkownika (NIP). Wersja podstawowa oraz moduły marży i etykiet mają licencję bez ograniczeń czasowych i bez ograniczeń ilości instalacji na komputerach użytkownika. Moduły magazynowy, połączeń zdefiniowanych i JPK mają licencję roczną. Standardowa licencja na moduł połączeń zdefiniowanych ma ograniczenie do 5 kas. Dla większej ilości kas cena i warunki licencji są ustalane indywidualnie.

Po zamówieniu licencji na wymaganą konfigurację systemu otrzymuje się klucz licencyjny, który należy wczytać do miniMAGa funkcją Pomoc>Wczytaj licencję. W oknie Pomoc>O programie wyświetlają się informacje o aktualnym stanie licencji.

Licencjobiorca nie ma prawa do odsprzedania zakupionej licencji.


Wersja Demo - pełna funkcjonalność przez 14 dni.

Pełna wersja programu jest dostępna po wykonaniu aktywacji online lub wpisaniu Klucza aktywacyjnego w wersji Demo.Dane rejestrowe


B2B Soft sp. z o.o.
41-813 Zabrze
ul. ELZAB 1

NIP: 6482258880 REGON:273856637
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS 0000151637
Kapitał Zakładowy 800.000,00 PLN

Kontakt


+48 32 3706 313; 601 546 861 - sprawy handlowe
+48 32 3706 314 - sprawy techniczne
biuro@b2bsoft.com.pl
pon.-pt. : 8.00 - 16.00

Zaloguj się